Tijdens mijn opleiding, was ik al erg geïnteresseerd in het verzorgen van overledenen. Het is zo mooi om nog iets voor de nabestaanden te kunnen doen tijdens een laatste verzorging. En iemand op te baren zoals diegene echt was.
Dat laatste is dan ook het grootste compliment dat ik tijdens mijn werk heb mogen ontvangen. De dankbaarheid die mensen op dat moment tonen is onbetaalbaar.
Als aulamedeweker is het erg fijn een steentje bij te kunnen dragen aan een waardige afscheidsdienst.
Ik vind het erg belangrijk om rust uit te stralen. Nabestaanden zitten in een verdrietige situatie en dan is het erg prettig als degene tegenover je, rustig en duidelijk is.
Ik werk graag voor Aerdehof, een mooi bedrijf met allemaal mensen die het hart op de juiste plaats hebben en vakkundig zijn in hun werk.